Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xbox fiók megkeresése?

Xbox fiók megkeresése?

Figyelt kérdés
Sziasztok kéne egy kis segítség nemrég vásaroltam egy új Xbox series s-t becserélve régi one gépemet de mivel már régen csináltam a fiókot el felejtettem melyik e-mail címmel és jelszóval csináltam valaki tudna segíteni hogy tudom meg keresni a fiókot esetleg felhasználó név alapján vagy bárhogy előre is köszi!

2023. okt. 22. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha felmész az xbox.comra és beírod az email címet meg hogy elfelejtetted a jelszavadat akkor kapsz egy emailt oda egy linkkel amin visszaállíthatod a jelszót és a hozzáférést is. Ha azzal az email címmel nincs Xbox/MS felhasználóneved akkor egyértelműen nem kapsz semmit. Ha nem tudod az email címed akkor nincs mit tenni. Ha tudod az email címed, de nincs hozzáférésed akkor nincs mit tenni. Azért kell tudnod legalább az email címed (ami az Xbox/MS profilod felhasználóneve) mert különben akárki lenézhetne egy Xbox profil nevet a netről és mondhatná azt hogy az övé és adják meg a jelszót hozzá. Tehát ha tudod az Xbox felhasználónevedet, de nem tudod az email címedet akkor ugyanúgy nem tudsz semmit tenni. Legalább az email cím és hozzáférés az emailekhez kell.
2023. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!