Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak láz mellett?

Hogyan tanuljak láz mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos belázasodtam, (még tegnap). Az a probléma, hogy rengeteget kell most készülni az iskolára, szinte minden órát tz, felelés stb. Egyszerűen nem vagyok képes odafigyelni, és tanulni! Mit mondjak majd a tanároknak? Hogy nem tudtam tanulni, mert nagyon rosszul voltam? (Ami egyáltalán nem hazugság) csak félek, hogy lerontom a jegyeimet,(de hiába tanulok, nem tudok koncentrálni.) Mit tanácsoltok?

2023. okt. 23. 12:38
 1/4 A kérdező kommentje:
És elnézést a "helytelen " megfogalmazásért...
2023. okt. 23. 12:39
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia:) Hasonló helyzetben vagyok én is. Én azt csinálom, hogy "bekuckózom" lefőzök vagy 2 liter fodormenta teát, ebből készítek napi 3x1 coldrex forró-italt, olvasgatok és jegyzetelgetek. Ahogy szoktam. Bár nagyon nehéz a láz miatt, de így számomra a haladás mégis több mint a semmi. Nem kínzom magam egyszerre több mint 1 órát naponta 4-5x, és fontos, hogy miből lehet, együnk is. Tudom, nekem sincs étvágyam és hányni is tudnék..de szerintem a legfontosabb az, hogy saját magunkkal türelmesek legyünk. Lassanként. Kitartást és gyógyulást kívánok!
2023. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne a kifogásokat keresd arra, hogy mièrt nem tanulsz.
2023. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy lázcsillapítót és ha lement a lázad tudsz tanulni
2023. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!