Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni ezzel? (Leh...

Mit tudok kezdeni ezzel? (Lehet rossz kategória, de máshová se talál nagyon, köszi, ha elolvasod)

Figyelt kérdés

Ma szemetet szedtünk barátaimmal és nem volt nálam kesztyű, így az egyik barátom hozott olyan kék gumikesztyűt, amilyent az asszisztensek és orvosok is használnak. Nem volt olyan túl sokat a kezemen, max 2 vagy 3 órát, de rettenetesen büdös gumi szagú lett tőle a kezem. Többször megmostam, fertőtlenítettem, de nem használ semmi, most is ugyan olyan és nagyon zavar.

Mit tudnék kezdeni vele, hogy ne legyen ilyen szaga, vagy aki minden nap hord ilyent a szakmája miatt, azt nem zavarja? Vagy az mit tesz ilyenkor?



2023. okt. 27. 12:40
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Kézfertőtlenítő segít valamelyest de van olyan gumikesztyű, ami ilyen. Elmegy majd a szaga idővel. Anno észrevettem amikor olyan helyen dolgoztam, hogy a kék büdös volt, a lila nem. Tök ugyanolyan dobozuk volt, fogalmam sincs, mi volt a különbség azon kívül, hogy a kék a sima rövid volt, a lila meg felért majdnem könyökig.
2023. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem tudsz tenni, mint türelemmel megvárni, amíg elmúlik a szaga, maximum két nap alatt.
2023. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rövidesen (1/2-1 nap)elmúlik a szag.
2023. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Túl finnyás vagy...


Amúgy nálam egy kézmosás leviszi...

2023. okt. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az tényleg csak idővel tűnik el, esetleg áztasd be szappanos/tusfürdős vízbe.
2023. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!