Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet e tágítani orrot, és ha...

Lehet e tágítani orrot, és ha igen hogyan? szeretnék majd nagyobb septumot de nem tudom hogy kezdjem el.? itthon megcsinálnám, én a csigára gondoltam amivel fület szoktak tágítani.

Figyelt kérdés

2023. okt. 28. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a septumot is lehet tágítani. Ha már van, akkor elsőnek egy mérettel nagyobb ékszert raksz bele. Ha most 18G-s ékszer van benne, akkor 16G-t, ha 16-os, akkor 14G-st. Utána jöhet 12 G-s, majd szépen sorban 10, 8, 6, 4...

mm-ben nézve 1mm után 1,6 mm, majd 2,0mm, 2,5mm, 3,2mm, 4mm, 5mm és így tovább.

Csigával eléggé rossz tágítani septumot. Lehet stack-elni, tehát egyre több és több alapékszert rakni bele, csak akkor a lyuk nem kör alakú lesz, hanem elipszis (főleg, ha 8-10mm vagy nagyobb a célod).

Ha még nincs, akkor lehet szúratni egyből nagyobb mérettel is. Komáromi Geri talán 5 miliig könnyen megoldja, de ez már anatómia függő.

2023. okt. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!