Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és kb 2,3 éve kezdődött ez az egész...

Az életem abból al hogy elalszom ilyen 2,3 kor addig játszok vagy filmezek, felkelek délben nem csinálok semmit csak fekszem játszok és kb ennyi

Sulit ott hagytam már 1éve

Se barát, se barátnő, sehova nem megyek csak ritkán ha tesóm lejön és elmegyunk valahova.

Depressziós is vagyok de erről senki nem tud mert olyan szüleim vannak akik ezt úgysem értenék meg és csak a gúnyolódás menne apám részéről

Utálok emberek közé menni,ha sok ember van körülöttem szorongok,ideges leszek,remegek stb egyáltalán nem mozdulok ki.

Tudom hogy ez rossz, és változtatni kéne de nem tudom hogy, mit csináljak valami jó tanács?


2023. okt. 30. 11:32
 1/1 anonim válasza:
Egy az egyben ilyen helyzetben voltam mint te,hibátlanul.nekem az volt hogy nagynehezen találtam munkát nemrég és mellé visszamentem esti suliba. Így elég gagyi melókat tudsz végezni,de az is jobb mint a semmi plusz jót tesz mentálisan hogy emberek közt vagy
2023. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!