Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg azt a...

Hogy találjam meg azt a munkát, ami nekem való?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy ideje szeretném magam kipróbálni a szakmámban. IT a végzettségem,viszont egy a baj, csak az alapokat tudom. Nagyon rossz volt az oktatás, mivel pont covid alatt jártam közepsuliba. 2 év kiesett, mivel online oktatás volt, ott még annyit se tanultam. Jelenleg gyári munkás vagyok, de kezdek undorodni a gyári munkától. Nem az hogy nem bírom, mert bírom a fizikai munkát, de nagyon nyomaszt hogy IT végzettségem van és nem tudom kihasználni. Az lenne a kérdésem, hogy hogy kezdjek bele újra és kitől érdemes tanulni stb. A html, CSS vonz a legjobban, akár valami játéktervező vagy akármi igazából, csak szükségem lenne egy személyre aki elmagyarázza rendesen a dolgokat, érthetően, lassan..


21/F



2023. okt. 31. 20:07
 1/4 anonim válasza:
72%

Szerintem eleve csak akkor tudsz elhelyezkedni IT területen középiskola után, ha hálózatépítés vagy valami fizikai munkát is végző területre mész. A kódoláshoz kellene legalább egy 3 hónapos tanfolyam az adott nyelvben. Az ilyen tanfolyamokból sok állásgaranciával is hirdeti magát. A html & css páros wordpress oldalak készítéséhez elég.

Ezen a szinten szerintem nincs is nagyon mit magyarázni. Persze megvalósíthatóak nagyon bonyolult és szép animációk a CSSben de erre a tudásra nem túl nagy a kereslet.

2023. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha szoftverfejlesztés, akkor a munkaerőpiacot tekintve a java/c# az alap manapság. És ha tényleg jól is szeretnél keresni vele, akkor ahhoz nagyon kevés az alapok ismete.
2023. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Csak nekem nem jött le ennyiből, hogy mi pontosan a végzettsége? Valami IT-s dolgot végeztél... de középiskolában? Az kb. semmire nem elég szerintem.

Vegyél leárazva valami udemy-s kurzust, ami érdekel. Ha meg nem megy az angol, akkor azzal kellene kezdeni, mert az is alap.

2023. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én őket ajánlom, náluk lépésről lépésre megtanítják, hogy hogyan kerülhetsz be kezdőként az iparba(frontend). Nem olyan könnyű bekerülni mint azt sokan írják, angol az kötelező, továbbá sok techológiát kell ismerni, nem úgy megy az hogy tanultam JAVA-t azt egyből lesz állásod.

2023. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!