Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találjak nyári munkát...

Hogyan találjak nyári munkát 12 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!12 éves vagyok és már vagy 3 napja próbálok állást találni persze csak nyárra és nem kell olyan komoly csak szeretném egy kicsit gyűjtögetni/gyarapítani a pénzem bármelyik oldalra megyek az mind azt írja 15-16 éven felüli lehet. Én valami olyasmire gondoltam mint: pincér, bébiszitter, bevásárlás egyéb személyeknek. Csak az a gond hogy én nem a szomszédnak szeretnék dolgozni hanem valamilyen "gyerek dolgozó szervezetnek" csak ilyet még nem találtam.

(Kérlek segítsetek ha tuttok, előre is köszi)


2015. márc. 8. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem dolgozhatsz:

"Ki vállalhat diákmunkát?

diákmunkán az iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatást értjük

15 éves kortól lehet csatlakozni az irodákhoz

16 év alatt csak szünidőben lehet dolgozni

16 és 18 év közötti fiatalok nem vállalhatnak éjszakai műszakot

a 18 évnél fiatalabbak csak szülői hozzájárulással dolgozhatnak

alapvető feltétel a nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony"


Marad a papírgyűjtés, üres üvegek, dobozok, szomszédnak segítség, aki fizet érte, pl, bevásárolsz, takarítasz, kutyát sétáltatsz, stb.

2015. márc. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;) de ez még kevés :/ nekem valami olyasmi kéne ami ezeken túl tesz mit tom én egy szervezet ahol idősöknek segítenek stb. :)
2015. márc. 10. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!