Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély arra hogy...

Van még esély arra hogy terhes vagyok, vagy mindössze a félelem és a stressz csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Április közepén voltam együtt barátommal, akivel gumival védekeztünk, mindössze megszakítással (tudom, ez nem védekezés). Azóta viszont már túl vagyok 2 menstruáción és vagy 4-5 különböző terhességi teszten. (Mind negatív, vagyis remélem, mert néha volt olyan érzésem, hogy van ott még egy csík, de lehet beképzeltem, és csak az ördög játszott velem) Igen felmerülhet a kérdés, hogy akkor mégis mi miatt aggódok.


Konkrétan amiatt, mert mostanában mintha nagyobb lenne az alhasam környéke, s nem tudom eldönteni hogy csak felszaladt pár kiló, és az úszógumijaim játszanak velem, vagy valaki fejlődik a méhemben. Az utóbbi 1 hétben, történt olyan szituáció is, amikor görcsös, fájó érzés hasított belém a méhem körül. Ezen kívül még annyi észrevétel, hogy nem igazán kívánom az ételt, nem csak egy bizonyos ételeket, hanem úgy semmit. Ha eszek is, csak nagyon keveset…


Dokihoz eddig nem tudtam elmenni több okból kifolyólag, mind költözés, munka, idő… okok végett..


Hogy pontosan mit várok tőletek, őszintén én sem tudom, talán ha valaki járt már így, vagy aggódott ennyire terhesség téren mit tett, vagy mi segített neki enyhíteni beképzeléseket. Az is igaz, hogy jól esik kiadni magamból ezeket a félelmeket, szóval ha választ nem is kapok, az én lelkemnek egy picit könnyebb..



2023. júl. 5. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy terhes vagy. Ha tobb tesztet is csinaltal, akkor annak mar jo Eros csiknak kellett volna lennie par hetes terhesen.


A hormonok okozzak a tuneteket ami lehet ovuláció elott vagy utan lehetsz amikor ezeket a tuneteket eszleled.

2023. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod, ezt nem tartom kizártnak, mivel 5-7 nap múlva kellene megjönnie már azóta a 3. menstruációmnak, és mint észrevettem nekem általában menstruáció előtt 1- 1,5 héttel szokott ovulációm lenni
2023. júl. 5. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy csomo negativ teszted meg menstruaciod.megis hogy lennel terhes??🤦

Gumi is volt megszakitas is volt ..lazits picit mert megbolondulsz

2023. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A beképzelést egy pszichológus tudná enyhíteni, ha a józan ész már nem segít. Basszus, védekeztél, menstruáltál és negatívak a tesztjeid. Hogy az anyámba lennél már terhes???

Ha nő a hasad, azt simán hízásnak hívják.

2023. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 babyboom567 ***** válasza:
68%
Biztosan nincs 1 héttel menszesz előtt ovulációd,mert az egy biológiai folyamat.Az ovuláció után 14 nappal van a menszesz, ha nem lettél terhes.
2023. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!