Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életnek?

Mi értelme van az életnek?

Figyelt kérdés
nov. 6. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi.
nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Hogy dugjál, motorozzál.
nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy zenét hallgass, és minden nap láthasd a szemed fényét, aki nekem a kiscicám
nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Abszolút semmi. Megszületsz, életed első néhány évében boldog vagy mert egy tudatlan kisgyerek vagy aki burokban él, aztán egyre jobban rájössz az idő előrehaladtával, hogy milyen szar ez a világ, szenvedsz, rengetegszer belédrúg az élet belédrúgnak mások vegetálsz hosszú évtizedeken keresztül aztán meghalsz. A temetésed napján mindenki szeret utána meg elfelejtenek és mintha sosem léteztél volna. Ennyi ez az élet.
nov. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre keresem a választ én is egy ideje.
nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha leugranék a pécsi tv toronyról azt számoltam ki, hogy fél másodperc alatt törne szét a lábam a fejemmel eggyütt és ahhoz, hogy ezt meg is érezzem ahoz 2 másodperc kéne, de akkora már meghalok, szóval nem fogok érezni semmit, csak a zuhanást
nov. 7. 17:42
 7/7 anonim válasza:
Én semmi értelmét nem látom az egész életnek, de tényleg már eleve minek születünk meg ha megfogunk halni... olyan hülyeség ez.... meg hiába csinálunk bármit is nevetünk,sírunk,eszünk,játszunk stb stb egyszer minden a végére ér... minden egyes tettünk és mozdulatunk elmúlik. ja és hiába lesz gyerekünk ha az már NEM MI leszünk hanem egy teljesen különálló egyén.így a szaporodásnak nincs semmi értelme, semminek nincs csinálhat az ember bármit a vége mindig ugyan csak emlékek marad mindenből a ma este elfogyasztott vacsorám is MÁR csak EMLÉK már nem is létezik.Volt nincs. 19F
dec. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!