Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a fura erzes...

Mitől lehet ez a fura erzes alvasnal?

Figyelt kérdés
Elalvas elott tortenik hogy mikor aludnek el egy teljesen masik helyen talalom magam es mintha lassitott felvetelben elajulnek, felmenne a pulzusom es nem kapnek levegot majd hirtelen felriadok. nem tudom hogy a valosagban is felmegy e a pulzusom. 2napja all fennt ez a dolog. a napokban eleg keveset aludtam lehet hogy ez miatt lenne? olvastam hogy az agyam nehezkesebben valtja at a testem alvasba es azert riadok fel, vagy a tudatos alvassal lehet ez kapcsolatban mert haton fekve aludtam mindig mikor ez tortent es ugy tudom hogy ugy valoszinubb a tudatos alvas. 17/F

nov. 6. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Létező dolog, olvass utána.
nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
utána olvastam de ehhez hasonló alvásparalízisem nem volt. pár évvel ezelőtt álmodtam rendszeresen tudatosan akkor volt egykét alkalom de a tipikus nem tudsz mozogni stb. így saját szemszögemből láttam magam elég homályosan. és azthittem hogy valami rohamom van, lassított felvétellel zuhanok a földre majd felriadok.
nov. 6. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Márpedig szerintem ez is azzal kapcsolatos. Pl alvásparalízisnél éltem már át hasonlót, kinyitottam a szemem, és 2 centi távolságból bámultam a plafont, visszanéztem magamra, aztán rájöttem, hogy ez nem lehetséges, és rögtön fel is riadtam. Viszont a leírtak alapján ez inkább valami rémálom lehet.
nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
minimális beleszólásom volt az álomba de lehetséges ugyanígy felriadtam mikor rájöttem hogy álom, hogy paralízis volt így utólag arra hajaz
nov. 6. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért gondoltam paralízisre, mert azzal a légszomj és az ezáltal megemelkedett pulzus rendszeresen jár.
nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megint megtörtént valami buta álommal de ezúttal felriadtam mert kopogtak az ajtón de mikor felkeltem még szédültem mintha álomba lennék
nov. 7. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!