Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jut eszembe a halál...

Miért jut eszembe a halál minden délutáni alvásnál?

Figyelt kérdés
Mindig amikor haza jövök suliból vagy akárhonnan és lefekszek délután kicsit aludni, akkor amikor felébredek a halál jut eszembe,hogy mi lesz ha meghalok és ,hogy többet nem leszek a földön és van amikor a szüleim,nagyszüleim jutnak így eszembe, és akkor el fog egy rossz érzés de 1-2 percig tart ,mitől van ez?

2018. márc. 8. 22:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem 17 éves vagyok*
2018. márc. 8. 22:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert az alvás hasonlíthat a legjobban a halálhoz. Már legalábbis olyan értelemben, hogy egy öntudatlan állapot. Ettől függetlenül, nekem nem szoktak ilyen gondolataim lenni ébredéskor, de hát, nem vagyunk egyformák.
2018. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébkent, nekem van olyan ismerősöm, aki napi pár órákat alszik és amikor valaki azt kérdezi tőle, hogyan bírja, csak annyit válaszol, "majd alszom eleget a sírban".
2018. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!