Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megfognak bűntetni?

Megfognak bűntetni?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon rosszul lett le volt sápadva mondta hogy magas vérnyomásos bevett gyógyszert minden nem volt jobban én felhívtam az ügyeletet. Kérdezte hogy hadd beszéljen a beteggel és ő aludt mondtam neki alszik.Ő meg mondta hogy keltsem fel a többiek a szobába voltak és el nevettünk magunkat mert nem akart felkelni. Az ügyeletes meg azt mondta hogy nagyon vicces és hogy megbüntetnek 150 ezer forintra teleszom alapján és rám nyomta a telefont. Most mi lesz? Mindenki tudja bizonyítani hogy rosszul volt a portás is.
nov. 9. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem fognak megbüntetni, ha igaz, amit leírtál és bizonyítani is tudod.

Vajon mi nevetséges volt azon, ha nem akart a barátnőd felkelni?

Ezt a kérdést talán illetékesek is felteszik neked...

nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom bizonyítani persze mindenki megmondja hogy rosszul volt a kamera is felvette hogy elmegyünk a portához vérnyomásmerot kérni csak nem volt. Azért nevettem mert a többiek is nevetek hogy nem akart felkelni beszélni. Nem akartam rosszat pont úgy jött ki.
nov. 9. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy már komolyan vedd! Az éjszakai orvosi ügyelet amúgy tele van bunkó, idegbeteg orvosokkal, akiknek egyetlen céljuk van: hogy lerázzák a beteget. Te is kifogtál egy ilyen díszpéldányt... :)
nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha megbüntetnek majd akkor felhívom őket mert az emberek akik itt voltak tudják bizonyítani hogy tényleg rosszul volt
nov. 9. 21:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó nekem se kellet volna nevetnem de hát most így jött ki mindenki hibázik meg nem viccből hívtam őket
nov. 9. 21:37
 6/7 Zoglonarix ***** válasza:
Nem fognak, de még jogi akadályai is vannak, kinek a nevén van a díjcsomag/előfizetés, ha van, a másik mivan ha tegnap vettél egy sim kártyát a tescoba, és nem utolsó sorba hogyan bizonyítják, hogy te használtad? Ha meg tudod bizonyítani ami történt akkor meg mind1 is. Ez túl sok lenne nekik, meg a rendőrségnek is van fontosabb dolga. Amúgy megnézném, hogy ő hogy fog az igazgatóhoz oda menni, hogy indítsunk már eljárást, mert egy beteg rosszul volt én meg rájuk b..raktam a telefont.
nov. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen most ezért rám rakni a telefont de tényleg rosszul volt el is akartunk menni a legközelebbi ügyeletre csak olyan makacs volt hogy nem jött megmosdott és lefeküdt vissza aludni bevett valami gyógyszert és azt mondta hogy jobban van de amúgy hazudott ..
nov. 10. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!