Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vinteden Paceta-val kéne...

Vinteden Paceta-val kéne feladnom csomagot. Ez nem úvy működik mint a foxpost?

Figyelt kérdés
Azt irja, hogy a munkatarsak kinyomtatjak majd nekem a cimket, de ezt ketfele kepp lehet erteni. Szóval, én úgy gondoltam, hogy beírom a kódot, kinyilik a megfelelő "ajtó", beteszem a csomagot, es ennyi, fizetnem sem kell, mert elvileg mar kifizette az akinek küldöm. Foxpostnál így van, nem? Paceta-val?

nov. 10. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs ajtó, nem tudod packeta boxban feladni. Elmész egy packeta pontra, ami egy üzlet (kisbolt, játékbolt, proteinbolt, bármi), és megmondod az eladónak hogy mi a kód amit a vinted generált. Ennyi.
nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt nem ertem, marmint, kijelöltem a paceta pont keresőn, hogy feladni szeretném, és egy boxot adott ki, ott akkor nem lehet feladni? vagy a mellette levő üzlet az?
nov. 10. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy, az első válaszoló írta. Packeta pontok általában kis üzletekben vannak. Én, pl.antikváriumba találtam ilyen helyet. Ott átadom a csomagot a hölgynek. Bemondom a kódot. A többit intézik.
nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát, ha bemegyek egy boltba, ami az adott cimen van, akkor odaadok egy "üres" csomagot, azaz, nem kell semmit ráírnom, bemondom a (betűkből álló) kódot es Ők adjak fel?
nov. 11. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Ezt a problémát az generálja, hogy nem a Te kódoddal adod fel a csomagot, hanem a vinted által generált kóddal. Emiatt nem tudod a packeta zbox-ot a vinted kódjával kinyitni, mivel nem a tiéd. A saját alkalmazásodban szereplő profiloddal generált kóddal tudod azt kinyitni, vagy a neked címzett előre megadott packeta zbox-ba küldött csomagot tudod az alkalmazással kinyitni.

2023-at írunk tudom kicsit hihetetlen sokaknak, de ha az alkalmazáson belül rámész az átvételre/nyitásra/feladásra, akkor kinyitja neked a megfelelő/választott fakkot.

nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!