Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem törlődik Facebookról...

Miért nem törlődik Facebookról (laptopról) a személy a chat listából ?

Figyelt kérdés
Ha törlök valakit Facebookról és eltávolítom mindenhonnan (Facebook és Messenger),miért jelenik meg Facebookon ha offlineba vagyok a chaten a személy neve ? (tegyem hozzá,hogy nem is beszéltünk,két személyt töröltem sikeresen,de a Facebookról nem tűnt el,laptopon mutassa offlineba a személyek nevét,miért,hogy lehet eltávolítani onnan ?

nov. 12. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez okostelon is igy van. CSak blokkolni tudod, de ettol is meg megjelenik. Nagy hibaja ez a messengernek
nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igen,de azt ki lehet játsztani,vagyis ha leszedsz egy régebbi verziót (2020/2021 Messenger verzió),ott még ott van az a funkció,hogy személy törlése a Messenger listából (az i-nél),aztán meg újra leszedni a friss verziót,ezt meg lehet oldani,vajon az én 'problémám' idővel nem tűnik el a chat listából ? olvastam itt más kérdésnél,hogy van akinek 1-2 éven belül megoldódott az ilyesmi,törlődött onnan magától,nem értem miért tart itt a Facebook,régebben ilyen gond nem volt
nov. 13. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!