Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Informatikából az iskolában...

Informatikából az iskolában packet tracer-es szimulációs programban oldunk meg különböző feladatokat?

Figyelt kérdés
Ezt a "valós" életbe is a szimulációs program segítségével tudjuk megoldani a különböző problémákat, vagy az élet teljesen eltér, amit az iskolában oktatnak több éve?
nov. 14. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Általános negyedikben mi is ilyesmiket vettünk, aztán hatodikban assembly programozás, nyolcadikban sql jött.
nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A packet tracer egy valódi hálózat működésének az alapjai megértésére való, nem másra. #2 Tehát először az assemblyt tanították neked, aztán pedig az sqlt? Lol
nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ezt az életben is tudom használni, a packet traceres ismereteimet?
nov. 14. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen irányban szeretnél továbbtanulni, akkor a tanulás során igen.
nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A technikumi képzés amin vagyok, egy szakmát adna, és nem egyetemre készít fel! (Természetesen ettől nem zárkózom el az egyetemtől, de)a suliba egy routert nem adnak a kezünkbe, pedig infós osztály vagyunk, méghozzá hálózatos szakirány! Egy rendszergazda mindennapjaiba is beletartozik a packet tracer használata? Mert szinte csak elméletezünk az iskolába, szerverek (természetesen ott se élesbe) meg packet tracer...
nov. 14. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd, 2015 óta vagyok rendszergazda, 3 évig voltam egyedül egy kisebb cégnél, utána 4 évig ketten voltunk egy egyetemen rendszergazdák, újabban pedig egy nagyobb cégnél vagyunk, szintén többen. Magát a Packet tracert sosem használtam, és soha nem is láttam, hogy valaki használná a munkája során.

DE nem is arra való, hogy azt használd, hanem arra, hogy VALÓS hálózatokat MODELLEZZ vele! Nyilván az autóknál a törésteszteken sem igazi embereket fognak beültetni a kocsiba, hanem emberi modelleket...


A való életben hálózatokat fogsz építeni és üzemeltetni, de ezek pontosan úgy működnek, mint ahogy Packet tracerben megcsinálnád. Ugyanazok a feladatok, a kihívások, a megoldandó problémák.

nov. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!