Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esély arra hogy még...

Van esély arra hogy még valahogy nőjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám hogy 18 éves 168 cm magas fiú vagyok. Nincs valami megoldás arra hogy még nőjek pár centit? Azért lenne ez fontos nekem mert egyrészt jobban érezném magam másrészt talán a lányok is észre vennének mert hát ugye jelen pillanatban nem vagyok szemmagasságban:).

nov. 14. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az öcsém 19 évesen a katonasag ideje alatt nőtt, több mint 10 cm-t.
nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nőni már nem nagyon fogsz, viszont egy kis testedzéssel, jó hajviselettel javíthatod az esélyeidet. A siker eléréséhez meg kitartást! 😀
nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha elmész kosarazni.
nov. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már csak a genetikádon fog múlni, hogy nősz-e. Valaki 18 évesen megáll a növésben, nálam ez 21 évesen következett be. Minél táplálóbb ételeket egyél és pihenj eleget, hátha:) Pár gyakorlatsor dobhat fel pár centit, az már csak a gerincre gyakorolt jótékony hatása miatt.
nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!