Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az eeszten nincs fent,...

Ha az eeszten nincs fent, amit az orvostól kaptam papír, az olyan mintha ott se lettem volna?

Figyelt kérdés

nov. 19. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Fordítsuk meg a kérdést!


Ha az eeszt-ben rögzítve van a boncolásod, de a valóságban még élsz, akkor az olyan, mintha ott lettél volna?

nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira vicces vagyok és olyan jó, hogy írtál!
nov. 19. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyan lenne olyan, mintha ott se lettél volna? Nem minden dokumentumot töltenek fel az EESZT-be. Vagy szeretnék, de nem sikerül. Van több kérdés is a Gy.k.-n, hogy nem tudnak online igényelni vezetői engedélyt, mert az orvosnak nem sikerült feltölteni az EESZT-be az alkalmassági papírt; az enyémnek sem sikerült. Ettől még tudtam a kormányablakban igényelni vezetői engedélyt a papírral, amit kaptam. Aki az EESZT-ben akarja nézni, nem látja, de ettől még nem vált semmissé az ottlétem. Rengeteg leletük van az embereknek, amelyek akár évtizedekkel az EESZT létrehozása előtt készültek, azok sem semmisek.
nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!