Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten milyen kávézókat...

Budapesten milyen kávézókat vagy egyéb nyugis helyeket tudtok ajánlani, amik alkalmasak arra, hogy beüljek oda egy laptoppal írni?

Figyelt kérdés

Van már egy-két ilyen hely, ahová visszajárok, de szeretném bővíteni a felhozatalt. Amiket eddig ismerek és beváltak:


- Magvető kávézó

- Fresh Corner Café (a Blaha Lujza téri)

- a Király utcai nagy Starbucks

- Lipóti pékség és kávézó a Margit híd budai hídfőjénél


Két fontos szempontom lenne igazából: a háttérzene ne legyen túl tolakodó (vagy ha egyáltalán nincs, az a legjobb), valamint lehessen használni konnektort is. Néhány kipróbált hely (például a Bookta kávézó vagy a VAJ reggelizőhely) ezek egyike miatt bukott meg az én szememben.

Kíváncsi vagyok, hogy miket ismertek még 🙂



nov. 23. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár éve a Délinél voltam egy könyves teázóban, nem tudom, hogy meg van-e még? Covid előtt volt. Viszont hangulatos, csendes.
nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően egy kávézó nem tud arra üzleti stratégiát alapozni, hogy a betérő emberek ott töltsenek egy fél napot kedvenc időtöltésüknek élve, miközben elfogyasztanak ott egy presszó kávét. Ebből nem lehet megélni.


Te mégis mire számítasz ?


Esetleg próbáld ki Óbudán a Krisnások "főhadiszállását", (a Mátyás király utcából nyíló egyik mellékutcában. ) Az biztos, hogy nyugis, hátha az ottani büfés nem néz ki egy tea mellett tűnődve.

nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!