Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan kutyafajtákat...

Tudnátok olyan kutyafajtákat írni amelyek alkalmasak nagy kertben való tartásra szeretik a gyerekeket és más háziállatokat;kezdő kutyatartóknak is megfelelőek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre a Berni pásztorkutya ugrott be.
2015. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nekem angol cooker spánielem van, és nagyon jól kijön a gyerekekkel! madarakkal úgy kijön ha kalitkába vannak (még nem igazán próbáltuk)! Más kutyákkal is jól kijön! Nagyon aranyos kutyuska! :)
2015. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 piriiiii ***** válasza:
A mudi ilyen, viszont sokan mondják, hogy kezdő kutyásoknak nem ajánlott, és van benne némi igazság. Ennek ellenére én ajánlom, talán elfogultságból is. Ráadásul magyar fajta. Rendkívül okos, tanulékony, mozgékony kutya (a nagy kertbe tehát tényleg remek).
2015. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mennyit tudnál foglalkozni vele? Vinnétek kutyasuliba?
2015. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam hogy majd én betanítom
2015. júl. 5. 17:08
 6/13 A kérdező kommentje:
Bróbálnék minél többet foglalkozni vele de nyáron elég sokat nyaralunk
2015. júl. 5. 17:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem próbálni kell, egy átlagos mozgásigényű kutyának is kell legalább napi egy óra séta. Főleg az említett mudinak, annak még inkább napi 2 óra. Hova teszitek, amíg nyaraltok?
2015. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, és a tanítás... Gondolni mindent lehet, csak nem biztos, hogy sikerül a valóságban is kivitelezni 0 tapasztalattal. Nem mondom, hogy nem lehet próbálkozni, ha felkészülsz az elméletből, sokan kiképezték már az első kutyájukat suli nélkül. De fel kell készülni arra, hogy megakadtok, ilyenkor ne az legyen, hogy ide írogatod a kérdéseidet, mert nem tudjátok suliba vinni.
2015. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olyan helyen kell nyaralni, ahová viheted a kutyát is. Amúgy meg nem kötelező kutyát tartani.
2015. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindennap vinném sétálni és a barátnőm is megtenné ugyanezt arra az 1 hétre amikor nyaralunk.
2015. júl. 5. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!