Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar Posta nyomkövetésnél...

Magyar Posta nyomkövetésnél régóta nem mozog a küldemény, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Magyar Postán adtam fel ajánlott levelet november 14-én az USA-ba (ebben ugyebár benne van az elsőbbségi is). Az országlap szerint 5-10 munkanap érkezne meg a levél, de a csomagkövetés weboldalán továbbra is az utolsó információ, hogy "a küldeményt a feladótól átvettük". Ma november 27. van, már letelt a 10 munkanap is. Tudok valamit tenni most?

nov. 27. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Hogy legkozelebb messze elkerulod es valami normalis, felelosseget is vallalo ceggel intezed a kuldemenyeidet.
nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

Az semmi, nekem van még augusztus 10 óta álló küldeményem is...


"Nincs biztosítva, így nem vállalunk érte felelősséget"

nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ajanlott level miatt mar lehet reklamalni. Ha a nyomkovi realis, akkor azon a postan all, ahol feladtad. Ha nem, akkor lehet mar kiment az orszagbol, csak a hulyek elfelejtettek becsipogni a logisztikai uzemben.
nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ajánlott levél regisztrált küldemény. Ügyfélszolgálaton érdeklődj a küldemény állapotáról, keresni fogják. Amennyiben nem találják, akkor kártérítést fizetnek, ez talán a feladási díj négyszerese.
nov. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!