Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik halálnemtől tartasz a...

Melyik halálnemtől tartasz a legjobban? Hogyan nem szeretnél eltávozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nyilván mindenkinek eszébe jutott már a halál gondolata. Én is néha elgondolkozom rajta, és sokszor azon is, hogy hogyan nem akarok meghalni.

Én a következő halálnemektől tartok a legjobban: megfulladni akár vízben akár a földön (ha megfojtanak), elevenen elégni, vagy ,,összenyomódni".


Ti melyik halálnemtől féltek a legjobban?


2010. okt. 20. 19:42
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%

szerintem ez egy brutális kérdés.de bevallom nekem is eszembe jutott már.

én nem akarok szenvedni. ahogy te is irtad h fulladással meghalni...vagy én nem akarom hogy közúti balesetben haljak meg.

2010. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem szeretnék terror áldozat lenni,se megfulladni,összenyomódni, ahogy már írtátok.Jobb lenne ha nem halnánk meg
2010. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Talán kicsit brutális kérdés, igyekeztem finoman megfogalmazni. Miután engem nagyon érdekel az anatómia, ezzel együtt jár, hogy például milyen folyamatok játszódnak le valaki agyában/szervezetében, ha mondjuk elkezd fuldokolni a víz alatt.

De persze ez csak úgy általánosságban kérdezem, mindenkinek meg kell halnia egyszer, valahogyan. Igazából feltehettem volna úgy is a kérdést, hogy ha lenne lehetőséged, milyen halálnemet választanál.

Engem mindig is érdekeltek ezek a dolgok, rossz szokás talán. De azért szeretném tudni, általánosságban melyik halálnemtől tartanak az emberek... Hiszen soha nem tudhatja senki, mikor mi/ki csap le rád...

2010. okt. 20. 19:50
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ami nagyon fájdalmas úgy én sem szeretnék meghalni.

Bár akkor már biztos úgyis oly mindegy lenne.

Leginkább úgy halnék meg, hogy este elmegyek lefeküdni és reggel nem kelek fel.

Vagy mondjuk kórházba, hogy valami súlyos betegségem lenne és nem lehetne rajtam segíteni és mondjuk fájdalommentesen elaltatnak vagy valami hasonló.

2010. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

hogy szeretnék meghalni ha egyszer meg kell halnom? Csendben békében

hogy NEM szeretnék meghalni? Szenvedve, kínlódva addig amíg kinem megy belölem az összes szusz.


Gyilkosság Online

nezd meg ezt a filmet ott van pár olyan halál ahogy nem szeretnék meghalni és gyanítom senki sem

2010. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A fulladás a mumusom. :S Alvás közben, nem tudom az arcomat sem odatenni a páromhoz túl szorosan, mert azonnal rám tör a pánik. Egyszer egy ismerősöm poénból az arcomra szorított egy párnát... hát nekem nem volt vicces.

Meg aztán a fulladásban benne van az is, hogy az ember még küzd, erőlködik, szenved, de nincs kiút. :S


Az összenyomódás akkor igazán rossz, ha hosszú és fájdalmas. Ha csak rámhuppan egy zongora, igazán meg sem érzem, csak meghalok, az még "oké".


Szerintem a legtöbb ember a hosszadalmas, fájdalmas haláltól fél.

2010. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 rebel174 ***** válasza:
100%
Hat talan ugy nem szeretnek meghalni hogy halalra egek.
2010. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Tűzhalál, vízbefulladás.
2010. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
baleset, késes támadás
2010. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
ami fájdalmas
2010. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!