Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik ezek a furcsa hangok...

Mik ezek a furcsa hangok Debrecenben esténként???

Figyelt kérdés
Ti is halljatok? Ilyen furcsa búgó hangok kb 20 masodpercenkent… vagy neha ritkabban. Már megorulok kb 1-2 hete hallom.
nov. 30. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Az a bizonyos akkugyár…gondolom onnan jön.
nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ti is halljatok? Vagy csak en? Es csak par napja…
nov. 30. 00:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol hallod? Elég sok éjszakai hang van Debrecenben (is).
nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyulas. De nappal is hallottam ma…
nov. 30. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamilyen építkezésen megy a talajvízszivattyú, azokat éjszaka is működtetik. Vagy lehet a vízműnek valami szivattyúja, ugye most a Tócó patakot felturbózták. De oda hallatszodhat a BMW gyár építése is, mert azon a törökök éjjel-nappal dolgoznak. Sok minden lehet.
dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi csak ezelott nem hallottam aztan nem tidtam hova tenni.
dec. 1. 17:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Bugas az meg hagyjan, de a tehentragyas sz@rszag... mintha valami tanyan lennenk. :)
jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# áruld már el, hogy ilyenkor hol érzel tehéntrágyás sz@rszagot Debrecenben? Próbáltad már az orrodat kimosni?
jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy ilyenkor erzem? Te paraszt! Egyebkent az egyetem kornyeken, rohadt budos neha...
jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# szerencsétlen f@sztarisznya, mosd ki magad a sz@rból és egyből nem lesz olyan büdös a környezetedben, te p@raszt.
jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!