Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak?

Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés
Az én helyzetem egy kicsit bonyolult, ugyanis nem vagyok egy nagy szociális alkat, de azért én is szeretnék barátokat, akik igaziak, és nem csak állítólagosak. Délutáni programok nem tudok csinálni mert egy betegség miatt nem sportolhatok intenzíven, és a zenéhez nincs tehetségem, és hogy őszinte legyek a suli nagyon lefáraszt. És az a szakkör amire menni tudnék nagyon rossz időpontban van. Szóval valahogy meg szeretném ezt oldani. Tudtok olyan sportot ami nem fárasztó annyira és csapatsport? De a legjobb az lenne hogy hogyan tudnék barátkozni, mert elfogadnak az osztályban meg ilyenek, de ez az, hogy csak elfogadnak. És otthon is álltalában egyedül vagyok, és filmet nézek.
dec. 1. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá, hogy az élet kegyetlen, a felnőtté válásod során majd rájössz, hogy mennyire. Ilyen korban még bőven találhatsz hozzád hasonló érdeklődési körű embereket, és ezeket a kapcsolatokat lenne érdemes kiépítened, fejlesztened. Pl. én 26 éves vagyok, 15 évesen ismerkedtem meg az azóta is legjobb barátaimmal, és egyetlen volt osztálytársammal sem tartom a kapcsolatot, mivel egész egyszerűen sem szükségem nincs rájuk semmilyen tekintetben, sem pedig egyezőek az elképzeléseink.
dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!