Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen üzenetet írjak szerinte...

Milyen üzenetet írjak szerintetek egy pasinak ha el akarom őt csábítani?

Figyelt kérdés
Segítenétek?
dec. 3. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen pasi? Hány éves? Te hány éves vagy? Hol ismerted meg? Mi a viszony most köztetek? stb. stb.
dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl. elég lenne három szám. 90, 40, 60
dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az üzenet lehet bármilyen, ám elárulom: instant off, aki ilyen gyáva s annyi nincs benne, hogy személyesen merjen ismerkedni.


Nem tudom az olyanokat egyenlő félként tekinteni, hiszen ő maga se tekint emberként se engem, sem magát.


Kommunikáció fontos és alap egy kapcsolatban is. Nemcsak az elején...


Az meg szánalmas, hogy másoktól várod ezen téren a szöveget... Nincsen önálló gondolatod? Nincsen szókincsed?


Hát gondolkodj és gyarapítsd a szókészleted...


Hagyd a srácot, ha nem tudsz ennyit se magadtól megtenni érte.

dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még szűz vagy, van 1 szűz hugod is, szereted a grupent, szereted gumi nélkül, több mint 24 órán át bírsz szexelni.
dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!