Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesti Eötvös József...

Budapesti Eötvös József gimnáziumbam, hogy zajlanak a szóbelik? (Matek)

Figyelt kérdés
Ha valaki tapasztalt ebben az ügyben azt kérem, hogy ossza meg velem a történteket. Köszönöm:)

dec. 3. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Ahogy a honlapjukon le van írva, úgy.
dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
😐.
dec. 4. 20:31
 3/6 anonim válasza:
68%

Szia! Én oda járok, de a matek szóbeliről nem tudok mesélni, mert én annó magyarból felvételiztem.

Na de általánosságban: Megérkezel, ideális esetben egy fél órával a kiírt időpontod előtt. Eligazítanak, hogy merre menj, hol a termed. A terem előtt mindig vannak diákok, akik oldják egy kicsit az idegességedet. A teremben két tanár ül. Az egyik az az a tanár, akinél a szóbeli tantárgyi részét csinálod. Kihúzod a tételt, kapsz fél órát a kidolgozására. Ezután lefelesz, majd a másik tanár feltesz pár kérdést, elbeszélget veled, ezt ilyen általános beszélgetésnek kell elképzelni, semmi extra.

Összesen kb egy órát vagy bent, fél óra felkészülés, negyed óra tantárgyi felelet és negyed óra elbeszélgetés.

Ha van esetleg még bármi kérdésed az iskolával kapcsolatban, akkor írj nyugodtan!

dec. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
dec. 6. 06:54
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"😐"

Most mi van? Nem tudsz olvasni?... Pedig jó lenne, hogy a gyerekednek is el tudd magyarázni, hogy mi vár rá.

jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 nyilvánvalóan úgy értette, tapasztalatokra kíváncsi, nem a nyers időpontokra és két szavas leírásokra.
jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!