Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor letiltott?

Most akkor letiltott?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most akkor letiltott v mi? Megnézem a messengert nála és azt írja ki h "Ő nem érhető el a messenger alkalmazásban."(nm tudok neki írni) FB -n is rákerestem, nm adta ki a profilját. A barátnőmnek viszont igen. És azért nem vagyok biztos benne h letiltott, mert akkor nem írna ki semmit. ... Elvileg. Szerintetek? Nagyon köszönöm a választ!!!

dec. 5. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen letiltott
dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos okkal történt. Ne zaklasd.
dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tiltás, 100%. Végigjátszottam már párszor az ilyen lehetőségeket egy csaj miatt. Ha tilt FB-n és Messengeren is, akkor pontosan ezt írja ki, amit írtál. Ha törölte magát akkor már se találná meg, megy annyit írna a neve helyett a Messenger beszélgetésnél, hogy Facebook-felhasználó, vagy Facebook User. Ha csak Messengeren tiltana, akkor kézbesítetlennek látszódna az üzenet.
dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
dec. 6. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!