Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem oldják fel a letilto...

Miért nem oldják fel a letiltott Vinted fiókomat?

Figyelt kérdés

Ok nélkül letiltották 1-2 hónappal ezelőtt. Próbáltam győzködni őket, hogy vizsgálják felül jobban a problémát és adják vissza a fiókomat anélkül, hogy mindenféle adattal igazolni kelljen magam. Minden egyes alkalommal egy automatikus választ küldtek, amiben az állt, hogy küldjem el a tiltás feloldásához szükséges adatokat.

Közben kiderült, hogy feltörték a fiókomat, úgyhogy ennek tudatában már hajlandó voltam elküldeni a Vintednek azokat a bizonyos adatokat. Na ezt megtettem, de erre ugyanazt az automatikus választ kaptam, hogy küldjem el az adatokat.

EZ MI? Felrobbanok.



2023. ápr. 13. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
csak
2023. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked is sok szerencsét az életben.
2023. ápr. 13. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha feltörték, akkor mindenképp csinálj egy újat, a régebbit pedig mindenképp jelentsd. Legközelebb használj erősebb jelszót. #1 Amúgy te magadtól vagy ilyen okos, vagy mutatta neked valaki?
2023. ápr. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem okoztak kárt a fiókban, pénz se volt az egyenlegemen, a Vinted pedig ugye azonnal letiltotta a fiókot. Most is tiltva van, nem tudnám jelenteni. Amúgy a Vinted írta meg emailben hogy elhárították a problémát és most az a dolgom, hogy elküldjem azokat az adatokat, és feloldják a tiltást.

Nem értem az egészet, mert elég erős jelszóm volt, amit azóta meg is tudtam változtatni a tiltás ellenére, nem tudom hogyan.

Hát így nyilván új fiókot fogok csinálni, csak jó lett volna tovább használni az előzőt, amin már értékelések is voltak…

2023. ápr. 14. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos van ilyen.
2023. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Feloldották. Annak küldöm ezt az információt, aki majd hasonló helyzetbe kerül: hiába írják, hogy az alkalmazásban található kapcsolatfelvételi úton küldd el az adataid, küldd el inkább email-ben (én arra a bizonyos automatikus válaszra válaszoltam). Csak arra reagálnak normálisan, ráadásul magyarul.
2023. ápr. 24. 00:03
 7/7 anonim válasza:

Melyik email cimre irtal?

Hasonlo helyzetben vagyok

márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!