Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek lennék jó, ha jó társada...

Minek lennék jó, ha jó társadalom kritkus vagyok és mindenben igazam van, illetve nyitott vagyok?

Figyelt kérdés
dec. 6. 20:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg jó görbetükor.
dec. 6. 20:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"és mindenben igazam van"


Egóistának jó vagy. Ha többet akarsz kihozni magadból, akkor ne gyere ilyen butaságokkal.

dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs mindenben igazad, ahogy senkinek nem lehet. Ezzel nyitni semmi másra nem jó, csak ellenszenvet kelteni.

'Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták a fejemben'

dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pedig már sokat vitáztam, és mindig én voltam legokosabb gondolkodású, és nekem volt mindig igazam

Illetve még, felsőbbrendűnek érzem magam és (kicsit) különlegesebbnek

dec. 6. 20:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehetne Puzsér a legjobb haverom.
dec. 6. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Puzsér logikus gondolkodású társadalom kritikus, de ő sem állítja magáról, hogy mindig neki van igaza. Egy intelligens ember vitázik, érvel, meghallgat másokat, meggyőz és meggyőzhető ha logikus okfejtések hatására képes változtatni az álláspontján.

Nem, szerintem Puzsér nem lenne a haverod.

A kérdésedben pedig van egy ellentmondás. Ha mindenben igazad van akkor nem vagy nyitott.

dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Legfeljebb megmondóember lehetnél, de az már betelt. Rengeteg blogger, facebook oldal, sőt "híroldal" van, ahonnan osztják az "igazat". Természetesen mindegyik szerint nekik van igazuk. Régen újdonságnak számított egy egy ilyen. Ma már unalmas.
dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetnél két lábon járó Dunning-Kruger effektus bemutató baba.
dec. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!