Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is lusta kimenni télen...

Más is lusta kimenni télen cigizni, és inkább a nyitott ablakál, ajtónál szívja kabátban?

Figyelt kérdés
Én úgy szívom. Mindig bent és kifújom az ajtón, ablakon a füstöt. Meg ugye mindig csukjában mert szeles környéken lakok és ha nem csukjában szívom akkor oda fujja a hajam a cigibe azt meg nem akarom.

dec. 7. 06:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Nyáron mindig szépen kontyba felkötöm a hajamat és szivom a meleg időben, sokkal kellemesebb ugy.
dec. 7. 06:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ennek semmi értelme, amit csinálsz, nagyon gáz
dec. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Istenem, ez legyen életed legnagyobb gondja kérdező, azt kívánom!
dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
62%
Fürdőszoba kinyitott ablakában szívom.
dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, más is! Ki is szoktam nyitni a társasházban a lépcsőház ablakát az ügyeletes farönk előtt, - hadd szellőzzön (a lakásának az ajtaja is)!
dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sosem bagózok bent.
dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, én csak szivart szívok és mindig a nappaliban.
dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig jókat mosolyogtam azokon, akik szerint ezzel megoldva a füstkérdés :)

A füst ugyanúgy bejön, hiába hajolsz az ablakhoz, vagyis ilyenkor valójában triplán szívatod magad: fázol is, a lakás is hűl, a füst is bejön.

dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
te vagy az akinek az a kattanása, hogy cigizés közben meggyullad a haja? :D
dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rajtam kívül mindegyik tesóm cigizik anyámmal együtt.


Anno amikor velük laktam undorító volt a cigi illata a lakásban, minden ruhámat elszeparálva kellett tartanom, szárítanom a szobámban... S még úgy is megvádoltak az iskolában, hogy biztos cigiztem... Kaptam a büntetést igazságtalanul, mindaddig amíg anyám tudott szánni egy kis szabadidőt a szülőire és elmondta tanáromnak, hogy utálom a cigit és ők azok, akik miatt olyan illatom van.


Pedig még a kabátom is a szobában volt az illatosított szekrényemben.


Anyáméknál mai napig látszik tárgyakon is a benti dohányzás és megmondtam: nem megyek hozzájuk, mert gyomrom fordul fel a cigiszagtól, ami náluk van.

Nem ér semmit az, hogy nyitott ablak mellett füstölnek.


Mindenükön érezni. Ha más után nyomom el cigit, mert nem jól csinálta, az a 6 mp után is hiába mosok kezet alaposan, érzem a szagát.


Igénytelen és undorító dolog, se nem egészséges.


Testvéreim mindezzel tisztában vannak és ők saját otthonukból szépen kisétálnak, van dohányos sarok a teraszukon.

Öcsém megmondta, tudja ő, hogy nem valami vonzó dolog, ő se szereti dohányosként, ha érződik a másikon vagy lakásban/házban. Mégis szívja, mert szereti, de ügyel mindenre, ami tőle telik.


Nálam a házban tiltott. A baráti társaságomból pedig csak ketten cigiznek, de ők tudatosak, odafigyelnek dolgokra s másokra is.


Még kerti grillezéskor is megkérdezik máshol, hogy rágyújthatnak-e, nem-e zavarnak vele valakit.


Nálam pedig tudják, nem bánom, de tőlem és a háztól odébb a kertben.


A kis mozgás pedig sose árt.


Ez a felveszem a kabátom... hülyeségedhez csak egy cipő hiányzik és pár lépés.


Gondolom, ha sz.rnod kell azért megmozdulsz a wc-ig meg vissza és nem az ablakon lógatod ki a kukacodat.


Mindennek megvan a maga helye. S nem azért, mert unatkozik az ember, hanem a higiéniai alapok miatt.


Tiszteld meg önmagadat, a lakást vagy házat amiben élsz s akár másokat, akikkel együtt vagy vagy jönnek, mint vendégek. Ha pedig nem a te tulajdonod, akkor méginkább tiszteld meg azt, aki bérbe adja neked.


Plusz sztorik:

Volt olyan ember, akivel nem kötöttem szerződést a kezei és ruhái miatt... Igen, cigiszag miatt.

A cigis embereknek is sorba mondtam nemet, akik megpróbáltak udvarolni.


Hála égnek ezen téren is hasonlítunk a párommal. Számára kifejezetten taszító egy cigis nő.


Számtalan hátránya van a ciginek, 2 dolog van, ami előnye, és az egyik az a cigi szünet egyes helyeken.


Sőt: hiába mos kezet egy dohányos ember a cigi után, ujjal való "játéknál" is megérzi a hüvelyem a nikotint. Kellemetlen fura érzés. (részben ezért is szakítottam huszas éveim elején az egykori párommal)

dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!