Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay visszatérítés hogy működik?

Ebay visszatérítés hogy működik?

Figyelt kérdés
Sajnos sikerült belefutnom egy olyan eladóba, aki nem megbízható és valószínűleg nincs is nála az adott termék, amit hirdetett. Amikor rátaláltam megörültem és sajnos nem nagyon vettem figyelembe a negatív visszajelzéseket. 99%os feedbackje volt. Ahogy elolvastam elkezdtem parázni, hogy nem kevés pénzt fizettem és lehet hogy át leszek verve. Novemberben adtam le a rendelésem és pár óra múlva azt írta az ebay, hogy fel lett adva a csomagom. Utána ráírtam az eladóra, mert eléggé gyanús volt főleg, hogy a kommentek között is volt olyan, hogy az eladó feladottként jelölte meg és utána kiderült, hogy még fel sem adta és több pénzt követelt tőle. Kaptam is választ miszerint még nem adta fel, de hamarosan felfogja. Azóta semmi. Ismét ráírtam és azt mondta, hogy dolgozik az ügyön, ami egyszerűen nevetséges, mert kötelessége lett volna már régen feladni a csomagomat. Szóval elegem lett és ismét írtam neki, hogy visszatérítést szeretnék, de azóta nem kaptam választ. Ha kijelölöm a rendeléseimnél a visszatérítést hogy fogom visszakapni a pénzem? Ezt nem teljesen értem. Ja és volt rajta nem kevés ÁFA (VAT) is. Azt is vissza fogom kapni?

dec. 7. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Visszakapod a teljes összeget, amit kifizettél.
dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Visszatérítést igényeltem és az ebay most azt kéri tőlem, hogy küldjem vissza a terméket amikor meg sem jött, mert fel sem lett adva csak az eladó feladottként jelölte meg. Ilyenkor mit lehet csinálni? Nagyon ideges vagyok.
dec. 7. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, mert attól csak neked lesz rosszabb. Viszont ha pár héten belül sem kapod meg, és többen is jártak már így az eladóval, akkor talán már komolyabban is veszik a panaszodat, és visszatérítik, de ez az eladótól is függ. Én is jártam már úgy, hogy néhány kis összegű rendelésemet nem kaptam meg, de inkább elengedtem, minek pazaroljam az időmet és a pénzemet pereskedésre.
dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Visszatérítették! Mennyi idő mire megkapom a számlámra a pénzt? A paypal már írt értesítést, hogy visszafizetés történt.
dec. 8. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár nap a nemzetközi utalás.
dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!