Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz még valaha normális tél...

Lesz még valaha normális tél mint amilyenről a nagyszüleim beszélnek? pl.. a papa mindig azt mondta az ő gyerekkorában leesett a hó novemberben aztán tavaszig elsem olvadt most meg sehol semmi..... ez eléggé aggasztó hogy a természet kifordult

Figyelt kérdés
dec. 12. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Nincs hó?!


Afrikából írsz?


Itt van hó. Elég is belőle.

dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
hHa jelen korunkban is novembertől márciusig lenne hó, az emberek éhen halnának vagy megfagynának, mert választhatának, hogy fűtésre vagy kajára költik a fizetésüket.
dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

A 2-es nagyon igaz. A te papádék is látod magasabb életszínvonalon éltek az 1800-as években, mint mi 2023-ban. Röhej!

A természet 'érzi', hogy kipusztulna a magyar nép jó része, ha normálisan havazna. Csak Orbán, és barátai élnék túl. Az meg természetellenes volna.

:)

dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem, Magyarországon nem lesz. Mégpedig a klímaváltozás miatt nem. Az előzőknek pedig hadd gratuláljak, hogy sikeresen válaszoltak a kérdésre. Ja, nem.
dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4-es. Én komolyan mondtam. A világ kifordult, ergo a természet detto. Nem élnék túl az emberek, ha ennyi ideig erősen fűteniük kellene. Próbálj ki egy hónapot csak fafűtéses házban. Csak, ha Orbán vagy, akkor éled túl a lopott zséből.

A természet meg hozzáalakult ehhez. Igyekszik nem havazni.

dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#5 Tényleg nem értelek. Kb 15 évig éltem olyan házban, ahol csak fával lehetett fűteni, és javarészt erről magamnak kellett gondoskodnom, mégis túléltem. Ahogyan most is túlélném, ha pártízezer forinttal magasabb lenne a gázszámlám.
dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Biztos jó volt a ház szigetelése. Akinek nincs zséje rá, tudod, fa mellett villannyal is kell fűtenie.

Nehéz elképzelni, ha nem jártál ilyen cipőben. Tudom. Csak ne okoskodj.

dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Okoskodok és nem jártam ilyen cipőben?😂 Anno örültem, ha pár óra fűtés után 18 fok volt bent estére, reggelre pedig 11-12, mert bizonyára jó volt a hőszigetelés.
dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

6/osnak jó érzés volt a 11fokban, akkor szerintem rád is eshet a hó Orbán mellett.

Hajrá!

dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

De csak rájuk essen, mert az emberek többsége nem élné túl.

:)

dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!