Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Packetás csomagnál volt már...

Packetás csomagnál volt már másnál is, hogy miután kinyitotta a rekeszt a Z-box automatánál az üres volt?

Figyelt kérdés

Az automatánál üres volt a rekesz amiben a csomagomnak kellett volna lennie. Hívtam az ügyfélszolgálatot, de nem értem el őket, csak a "robottal" tudtam beszélni aki szerint sikeres volt az átvétel mert kinyílt a rekesz. De ha egyszer nem volt benne semmi? Írtam mailt nekik, meg reklamációt a honlapon keresztül, de mivel ajándéknak szántam volna a csomag tartalmát ezért nem lenne jó ha 30 nap múlva válaszolnának rá.


Másnál is történt már ilyen? Meglett a csomagja?



dec. 13. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem jártam még így, gondolom hibázhatott az, aki bepakolta a csomagokat az automatába, ezzel nincs is gond, bárki hibázhat munka közben. Azzal viszont annál inkább van, hogy nem éred el az ügyfélszolgálatot. Munkaidőben próbáltad elérni? Esetleg menj végig ezen:


[link]

dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt olvastam a neten, h a Z Boxokbol gyakran eltunik a csomag... szoval en ha packetazok, akkor csak rendes csomagpontra rendelek. Elvileg olyat is szoktak csinalni, h meg van a csomag, csak rossz rekeszbe rakta be a futar.
dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Reklamációt már kitöltöttem.

Elvileg ma este 6-ig volt ügyfélszolgálat, 5 órakor hívtam őket és már csak a robot volt, nem is volt olyan opció hogy kapcsoljon élő emberhez. Holnap még hívom őket délelőtt.

dec. 13. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg minél többször. Ez kvára nem vicces, mert kifizetted mind a csomagért, mind a szállításért a pénzt. Ha nem kezdenek vele valamit, simán beperelheted őket. Sajnos nem először látok ilyen tapasztalatot a packetával kapcsolatban.
dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En egyszer delelott hivtam oket, igaz akkor is 10 perc volt mire egy noci elesett, faradt hangon felvette es rafogta, hogy a fizetes azert ragadt be a packeta appban, mert a bank hibaja. :DD Pedig a packetas app szarakodott, kifagyott pont fizeteskor... kesobb szerencsere megjelent a feladasi kod.
dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!