Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvett üres Notnio csomag?

Átvett üres Notnio csomag?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Rendeltünk egy parfümöt a Notino oldaláról és amikor kinyitottuk nem volt benne a parfüm csak a díszdoboz. A kifizetett összeg viszont tartalmazta a parfüm árát is. Mi ilyenkor a teendő, sosem jártunk még így. Valaki szaladt már bele ehhez hasonló dologba?


Köszönöm



2023. febr. 8. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Elvileg 14 napig visszaküldheted, de azt bizonyítanod is kell, hogy üresen kaptad meg. Szvsz integethetsz annak a pénznek, nem ér annyit az egész, amennyi huzavonával járna a pénzed visszaszerzése (ami elég valószínűtlen, hogy sikerrel járna).
2023. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 én 2060 ftért adtam fel a Notinos csomagot. És visszakaptam a pénzemet, párat fújtam ki belőle.


Kedves Kérdező!

Kár, hogy videót nem csináltál a kibontásról. Írj emailt, telefonálj. Notino visszaküldi a pénzt amúgy. Remélem , hogy vagy elküldik a parfümödet, vagy megengedik, hogy visszaküldjed.

2023. febr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2.


Köszönöm az értelmes választ! Felhívtuk őket kamerán vissza nézték mi történt; végül nem tudtuk meg hogy ott vagy a szállító partnernél volt az “anomália” de úgy ahogy mondtad kompenzáltak minket egy a parfümmel azonos vásárlási utalvánnyal. Egyébként bíztam benne hogy hasonló képen fognak eljárni végülis nem egy kicsi boltról/webshopról van szó.

2023. febr. 10. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 na, szuper!
2023. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!