Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes Vagyok az osztálytár...

Szerelmes Vagyok az osztálytársamba (Fiúról Van Szó.) És Én ezt nem mondtam el neki, csak a barátnőmnek, vele pedig összeveztem valamin... és elmondta a többi lánynak,ők pedig a fiúnak akibe szerelmes vagyok. És ő kiröhőgött, meg vágta a fejeket. ??

Figyelt kérdés

Mit Tegyek ? Mert nagyon gáz.

Mert ő meg nem szerelmes belém, de én ezt tudtam is. Meg Már van csaja.



dec. 15. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A fiú infsntilis, éretlen. Nem tud ezzel mit kezdeni.

A volt barátnőd is az, de plusz jellemtelen.


Amúgy meg: ha tetszik valaki, az teljesen természetes érzés. Nem kell szégyellni.

Légy magabiztos.


Alkalomadtán ejtsd el, hogy : mi tagadás, tetszett, nincs ebben semmi rendkívüli. De már el is múlt. Az élet megy tovább.


Hány évesek vagytok? Mert ide csak 16 évtől

lehet regisztrálni, és a történtekbl 12-13 -ra tippelek.


Ebből is dokat tanultál! Fel a fejjel! 🙂

dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

19:50-es. Köszönöm a válaszokat! Teljesen igazad van!😃😊Köszönöm!


Ezt amúgy hogy érted hogy : "A Volt Barátnőd." ? MERT ÉN LÁNY VAGYOK!!😃😃🙏🏽🙏🏽🥰🥰❤️❤️

dec. 15. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!