Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hete kalóriadeficitben...

Fruzsica kérdése:

Egy hete kalóriadeficitben vagyok. 85kgvagyok 169cm.Reggelire meg eszek egy szendvicset.Ebéd amit főzök tészta,krumpli,ránothús ilyenek mikor mit főzök. Vacsi tükör tolyás Ma megetem 3szelet pizát,és többet is etem és nagyon fáj a hasam. Miért fáj?

Figyelt kérdés
dec. 16. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Miért ne? Számodra ez az étrend a kalóriadeficit? Lol.
dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod te egyáltalán miaz a kalóriadeficit?
dec. 16. 23:49
 3/8 A kérdező kommentje:

Össz megeszek egy nap 1300 kalóriát lehet annyit se!


Többre lenne szügsége a testemnek... ugyhogy ez k.deficit!

dec. 16. 23:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, úgy néz ki jobban is, mint te.
dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem az összes felsoroltakat eszem meg csak egyet... na mit irogatok én neked .takarogy a francba
dec. 16. 23:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos akkor további sok sikert.😂
dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem működik, amit ennek neveznek és jónak tartanak... Ez csak megvonás és rosszullét lesz belőle...

Jó minőségű vitaminos-rostos ételeket kell enni, amitől idővel összeszűkül a gyomor és nem kívánunk nasizni. A nasi helyett dolgozza le a szervezet, de persze valamennyi mozgás is kell. Nem számolgatni kell. Nekem az idióta számolgatás hízást ír folyamatosan és fogytam! Úgyhogy megbukik a dolog.


35/F

febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ugyanúgy ettem fél pizzát sültkrumplival. Ugyanúgy fogytam tőle, mert benne volt a szükségletemben.
febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!