Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jön az eMAG csomag?

Mikor jön az eMAG csomag?

Figyelt kérdés
December 8.án rendeltem meg és azt írta, hogy suombaton jön meg (nem jött meg a csomag). Már mióta várom. Még nem kaptam emailt. Azt az app kiírná ha holnap jönne meg vagy még többet kell várni?

dec. 18. 10:53
 1/2 anonim válasza:

Én december elsején rendeltem 1 tételt tőlük, 19-re ígérték de még nem jött meg. A legutóbb infót múlt pénteken kaptam (dec. 15.), miszerint átadták a futárszolgálatnak. Azóta semmi. Írtam nekik és a futárszolgálatnak is tegnap, de erre se kaptam reakciót. Karácsonyi ajándék lett volna...

Innen se rendelek többet.

dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

12.14.- én rendeltem 3 csomagot, 1 nem jött meg az ünnepek előtt, 12.21.re volt kiírva egyébként. Kerestem az emagot, ők átadták a futárszolgálatnak a csomagot, a nyomkövetés szerint még nem kapták meg a csomagot. Ez a mai napig így szerepel az oldalukon, miközben 2x megkerestem a futárcéget, hogy hol a csomag? Nem lehet követni sem.

A 2. megkeresés után pár nappal méltóztattak válaszolni, miszerint " rakodási hiba" miatt, jelentsen ez bármit is, szimplán visszaküldték a feladónak a csomagot.

És ha nem kérdezek rá, azóta is várhatnám... Mert Semmilyen értesítést nem kaptam erről, ami már csak azért is felháborító, mert bevallottan ők hibáztak. 01.10 van, és A csomagkövetésen továbbra sincs nyoma annak, hogy valaha náluk volt a csomag, nincs frissítve.

Gebedjenek meg, nagyon szerettem volna az adott terméket...😔

jan. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!