Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy ha 12.-e óta Budapest...

Hogy ha 12.-e óta Budapest transitot ír a shein csomagkövetés, vajon van esély, hogy karácsony előtt megérkezik a csomag?

Figyelt kérdés

Shein, első rendelés.

Úgy tudtam Dpd vagy Express one szállít. Nekem a posta csomagkövetés lehetőségét adja ki.

De 6 napja van elvileg Transiton. 😅

Ilyenkor majd hozzák valamikor?



dec. 18. 08:12
 1/4 anonim válasza:

Szia😊

Nekem is ugyanezt írja, csak nekem 13.-a ota😅

Nekem is posta hozza most, de eddig express one hozta mindig.

Nekem miután megérkezett pestre mindig 2-3 nap volt csak😅

Neked frissült azóta?

dec. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fog megérkezni, a Shein oldalán a supportnál van egy kiemelt infó, hogy a román, magyar és görög csomagok a reptér és a futárszolgálatok túlterheltsége miatt késnek. Amit a reptéren leb*tak a tranzitba, az idén valószínűleg már ott is marad...

Ismerősöm másodikán(!) rendelt csomagot kap meg ma - feltéve, hogy odaér az express one, mert ők is túlterheltek.


Ettől függetlenül jó oldal a shein, ne vonj le következtetést ebből az egyből, de decemberben sajna már nemigen érdemes rendelni. Most én is megjártam, mert mostanában olyan gyorsan jöttek a csomagok, hogy bíztam abban a 6-9 munkanapban, amit írtak.

Most kezdhetek utolsó pillanatban karácsonyi ajándékot vadászni. :(

dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy a posta hozza, az megint a túlterheltség miatt van, nekem már novemberben is vegyesen jött, volt amit posta, volt amit EO hozott. Gondolom kötöttek egy szerződést a postával, hogy gyorsítsák a dolgot.
dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm hetedikén rendelt, 12-én ért Pestre a motyója. Neki most nyomták át a tranziton, kapta az értesítést a futárszolgálattól, hogy holnap viszik neki.

Nem mondom, hogy reménykedjetek, mert ki tudja, hány ezer sheines csomag van ott, de hátha. :)

dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!