Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a leghosszabb beszólás...

Mi volt a leghosszabb beszólásotok, amit valakinek írtatok/mondtatok?

Figyelt kérdés
Írjátok le válaszba, vagy screenshotoljátok le/írjátok ki szövegfeltöltős oldalra és küldjetek linket a szövegről/screenshotról. Oké? Nem kötelező.

2023. aug. 4. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azt a fapados Eltöredezettségmentesítőtleníttethetetlenségtelenítőtlenkedhetnétek nektek.


Beszólt valaki, erre én is beszóltam.

2023. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor már én is leírom, hogy nekem mi volt. Facebookon szólt be privátba egy ismeretlen, pár óra alatt kitaláltam ezt, és leírtam neki, aztán lementettem a gépemre: [link] . Miután ezt leírtam neki, soha többet nem írt vissza.
2023. aug. 4. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt pár verbális ámokfutásom, de nem gyűjtöm ezeket, a tököm se fogja visszanézegetni a közel 30000 megválaszolt kérdésem és 42930 válaszom.
2023. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel az ilyen dolgok lepattannak rólam - mert máshogy szemlélem, és egyúttal máshogy is dolgozom fel -, ezért már több éve nem "beszólva" (a te szavaddal élve, ami más szavakkal valami olyasmit jelsnt, hogy: erősen trágárul, lenézően, káromkodva) reagálok vissza.

Mivel alapjáraton jelentősen magasabb mércét szabok az emberi kommunikációnak, ezért nem veszem sértésnek (és nem is vált ki belőlem dühöt), hanem mintegy azonnal hozzá társul, hogy ezzel az emberrel nem kell foglalkozzak.

Én a legrövidebbet tudom írni, idézem: "" - azaz még egy szóköz se reagálok, és belül nem emésztődök. A leggyakrabban így megyek tovább. Megtanultam, hogy nem kell, hogy mindig enyém legyen az utolsó szó, és, hogy én legyek a legkeményebben hangzó, mert akkor engesztelődnék ki.


Szerezz tudást, értelmet, erkölcsöt és válts társaságot. Akkor majd te is eljuthatsz idáig, de korábban nem.

2023. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Micsoda választékos szóhasználatú, részletekre kitérő, kultúrált és intelligenciát sugárzó beszólás. Ez igen Kérdező, gratulálok! Nem is értem, miért nem írt vissza neked az illető. Pedig teljesen logikus dolgokra világítottál rá, zseniális volt az érvelésed is. Sajnos én nagyon rossz vagyok a beszólások terén, nekem nincs ehhez tehetségem. De te sok időt szántál rá, az látszik, mégegyszer gratula érte, csak így tovább.
2023. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az első 2 sort olvastam csak el.

Megakadtam a "f.sztolvaj"-nál. Az mi? Hogyan kell egy f.szt eltolvajlani?

2023. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 Kösz, van ehhez tehetségem. Van még több ilyen, csak azokat nem mentettem le.
2023. aug. 4. 11:14
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 Ne kezdd el ezt értelmezni, felesleges, mert nem fog menni. Ez csak egy beszólás, amit random szavakból írtam 2 órán át valakinek.
2023. aug. 4. 11:28
 9/12 anonim ***** válasza:
akármi hova hét gyagya birkás morvaország kutyafüle piros ornitológus paradicsom, micsoda lámpa harang telefon feszíti rozsda hangszóró negyvenkettő belsőgumi lánc elem gomb haj koca kispolszki tizenhárom marharépa kócsag asztal gyertya lidl ablak fenyőfa macska kút kikerics traktor
2023. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
"Kispolszki" xDDDD
2023. aug. 4. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!