Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lány vagyok és 167 és fél cm....

Lány vagyok és 167 és fél cm. Emberek, ez olyan rohadt magas lenne? :D

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert már zavar ,hogy az emberek egyfolytában azt mondják uristen milyen magas vagy stb. Idegesitenek ezzel.Ja meg a langaléta szó..beszólt nekem egy ilyet egy 196 cm-s gyerek :S A végén már magassarkut sem veszek fel :/ Bár versenytáncos vagyok 8 éve,és abba meg szép ha egy lány magas. Egyébként 55 kg vagyok hozzá. Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 21. 20:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nem számít magasnak, csávókámnak biztos rossz kicsit a látása mert hogy én 191cm magassággal biztos nem mondanám rá egy ilyen magas csajra hogy langaléta XD
2010. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat :D

egyébként mindenkinek megy a zöld tappancs,

2010. okt. 22. 22:23
 13/13 General ***** válasza:
Néha vesz fel magassarkút (plusz a munkájához is kell néha, hostess), de nagyon jól áll neki. És ráadásul nálam így se magasabb, de ő mindig kivan, hogy "biztos nem vagyok magasabb?"...:)
2010. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!