Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » én egy 14 éves lány vagyok...

én egy 14 éves lány vagyok aki,165 cm magas és 80 kg. Hogyan foggyak le 5 hónap alatt úgy hogy átlagos legyen az alakom is és a súlyom is? A bunkó emberek kíméljenek! SOS

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 18:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%

Sport,diéta és akaraterő.

5 hónap alatt simán sikerülhet,ha kitartasz

2011. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
28%

Sehogy, ez egyszerűen lehetetlen.

Az "átlagos" ebben a korban inkább az erősen vékony, kifejezetten törékeny alkatot jelenti az ilyen korú lányoknál, kb. 30 kilót kéne fogynod.

Az kb. heti két kilós fogyást jelent.


Ha sikerül, olyan lesz a bőröd, mint a sharpei kutyának. Ha az alakodra vigyázol, és lassabban fogysz, az max. 20 kg fogyást jelent, heti 1 kilót, tehát még mindig inkább a duci kategóriában leszel.


Sajnálom, de muszáj lesz hosszabb időt szánnod a fogyásra.

Ha most megnyúlik a bőröd, lógni fog a melled, azon már csak a szike segít, soha nem lesz az igazi, feszes, szép női test.

Még nem is vagy felnőtt, előtted az élet, ne cseszd el az alakod valami hü1ye dátumra fogyás miatt!


(És a szokásos refrén, ha abbahagyod, és "normálisan" eszel, a dupláját szeded vissza. Soha többé nem ehetsz úgy, mint most, mert amitől egy 80kg-os test nem hízik, egy 50 kg-os igen!)

2011. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
65%

Naa, most miert vagytok ilyenek? Hogyhogy sehogy?

Igenis, lefogsz tudni fogyni. Hogyha nem 5 honap alatt, akkor 10. De ugyis sikerulhet. Es amikor a kituzott datum fele haladsz, es nem ment le annyi amennyit szerettel volna, akkor se add fel.

SPORTOLJ SOKAT, EGYEL KEVESEBBET(kisebb adagokat), minimalis edesseg, erosito gyakorlatok, legy aktiv. TARTS KI A CELOD MELLETT, es hidj magadban. :) Es amikor a 'szakadek szelen' fogsz allni, kerj segitseget anyukadtol, vagy valakitol akiben bizol, jol eltudsz beszelgetni, es tamogat. :) Sok kitartast es akaraterot!

2011. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
22%
miert vagy ilyen* elnezest. :)
2011. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Hunter01 válasza:
73%
mozogj sokat,sokszor egyél keveset.Ha tudod kerülni a közlekedést akkor mindenhova gyalog menjél ne busszal,torna,stb ja és a legfőbb hogy hidj magadba mert az az ami erőt ad :-) F/18
2011. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2 kiló x 5 hónap az 40 kiló, számolni tudni kéne :)

Egy havi 5 kiló ha sportolsz is akkor menni fog, 55 kilósan meg már bőven jó leszel.

2011. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
5%
"Hát te lányom már sehogy"
2011. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

"Az "átlagos" ebben a korban inkább az erősen vékony, kifejezetten törékeny alkatot jelenti az ilyen korú lányoknál, kb. 30 kilót kéne fogynod. "

Akkor hányan vagyunk, akik nem vagyunk/voltunk átlagosak...

Qrva messze voltam az 50 kg-tól 14 évesen (most is), mégis itt vagyok xD


60-65-re ha le tudsz fogyni, akkor az már jó!

2011. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%
Gondolj bele mennyi időbe telt amíg felszedted a súlyodat. Ne akard most ezt pár hónap alatt leadni. Ha őrült fogyókúrába kezdesz, hamar megutálod. Inkább válassz egy olyan étrendet amit hosszú hosszú időn át képes vagy betartani szenvedés nélkül. Lassan, de tartósan fogyj, és sportolj.
2011. febr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
18:47 Nem tudsz olvasni tán?..minek irsz a kérdésemhez hacsak unatkozol?..-.-BUNKÓK KIMÉLJENEK!!!
2011. febr. 4. 12:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!