Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tiltottál már le valakit itt...

Tiltottál már le valakit itt a Gyakorin? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

dec. 21. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen, rengeteget. Három oldalnyit. 99%-ban azért mert semmi személyes nem volt benne, és nem is vagyok kíváncsi semmiféle privátra. Ha lehetne, teljesen tiltanám. A maradék egy százalék meg kedves szavakkal arról értekezett, hogy ki kellene irtani vagy, hogy kedves édesanyám az utcán keresi a betevőt.
dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Az összes értelmetlen privátot írót.
dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es, kifejtenéd mi nálad az “értelmetlen privát”, köszi.
dec. 21. 16:45
 4/11 anonim válasza:
62%
Senkit, azt sem tudtam eddig a kérdésig, hogy van itt ilyen funkció.
dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Igen, - az összes privátot írót, mert nincs semmi olyan témakör, amelyet ne lehetne kulturáltan kivesézni a nyílt platformon. Bárki írhat nekem, bármilyen témakörben, - EGYSZER! :D
dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Igen. A pszichésen megtört itteni udvarlókat.


Sokszor igyekeznek kedvesek lenni, de az csak látszat, amint valami nem tetszik nekik elkezdenek hisztizni, érzelmi kicsapongásaik vannak, káromkodnak, holott semmi rosszat nem tettem.


Pl nem írtam neki egyből vissza. Vagy szimplán beszélgettünk és magára vett dolgokat.


A lényeg: instabil lelki állapotuk miatt felfogásban, kommunikációban nem alkalmasak emberi kapcsolatok létesítésére.


Ezért is próbálkoznak pl gyakorin.


Megtanultam gyorsan szűrni ezen személyeket.


A másik problémás csoport a felesleges okoskodó, vitatémákra alkalmatlan instabil személyek.


Ehhez hasonlóak pedig a hibájukat el nem ismerő egyedek.

Nehezen mondják ki "elnézést, igazad van, tévedtem."


Pedig olyan egyszerű, mint a levegővétel.

Ergo: valami ott se stimmel.


Nincs velük bajom, csak hagyjuk egymást békén. Főleg, amíg szépen írom/mondom.

Ha ennek ellenére is folytatja és nem tudja lezárni, akkor teszek róla.

El búcsúzom, szép napot és önismeretet kívánok neki, majd tiltom.


Inkább sajnálom őket, mert biztos valami miatt kialakult bennük az ami, de jó lenne, ha ezekkel a gondjaikkal nem lennének felesleges nyűgök mások életében, hanem elkezdenének dolgozni önmagukon, problémáikon, mert ezeken csak ők tudnak változtatni.

dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6os, köszi, nagyjából így képzeltem egy választ.
dec. 21. 22:46
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Kb. 4-5 ellenzéki idiótát, akik miután nem bírták elviselni, hogy alulmaradtak politikai vitáinkban, privátban rám zúdították a trágár szókincskészletük minden egyes darabját. A sok-sok évnyi kudarcszéria alaposan kikezdte az idegrendszerüket... :)
dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Én olvasás nélkül tiltom, törlöm.

Beteg lelkű tapadókra és sértegető zaklatókra sincs szükségem.

jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,mivel oktalanul mocskos trágár módon kezdett el beszélni velem,de volt olyan is akit nem kellett tiltanom mivel egy szó után megértette hogy nem,mondjuk itt én vártam volna egy kis küzdést. Úgy látszik annak annyit jelentettem,úgyhogy szinte majdnem mindennap írt. Lényegtelen,nem sok értelme van az itteni csevegésnek,nem látod,messze vannak,írhat akármit stb...
jan. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!