Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki rendszeresen látogatja...

Aki rendszeresen látogatja ezt az oldalt és mást sem csinál mint az idióta kérdéshalomra válaszol annak van-e élete (filozófiai kérdés: érdemel-e életet)?

Figyelt kérdés
a fuckyeah-sekre ez nem vonatkozik
2010. okt. 21. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal unalomüzésre szolgál te is ezért teted fel ezt a mély filozófiai kérdést.
2010. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Verd ki hogyha untakozol...és most elnézést kérek Isten színe előtt,hogy regisztráltam erre a fosra ,de csak így lehetett feltenni a kérdést (ha nem tudod másképp elfoglalni magad és kiverni se akarod akkor "húsdaráló")
2010. okt. 21. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem van életem, és miután végigültem a nap egyik felét a suliban, a másikat munkával töltöttem, esetleg megfejeltem egy barátnőzéssel, utána határozottan jólesik itt az idióta kérdésekre válaszolni. Kikapcsolja az agyam :D
2010. okt. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekesen fogalmaztad meg a kérdést... Én rendszeresen (naponta) látogatom az oldalt, de hogy "mást sem csinálnék" az erős túlzás. Dolgozom, férjnél vagyok, nyelvet tanulok, táncórákra járok, mindennap főzök, tehát elég kerek életem van, nem úgy gondolok erre az oldalra, mint a legrosszabb dolgok egyikére.
2010. okt. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Véletlen sem bántásként írtam ezt a kérdést bár utólag visszaolvasva kicsit nyers-cinikus beütése van... Lehet, hogy igazatok van és tényleg jó akkor amikor az ember agya ki van égve... De talán egy tartalmas film is van olyan jó időtöltés és talán több haszna is van.

De persze ki vagyok én temérdek hibámmal, hogy ítélkezzek mások felett?!

2010. okt. 22. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!