Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két ünnep között tilos vizsgáz...

Két ünnep között tilos vizsgáztatni a hallgatókat, ugye?

Figyelt kérdés
És Január harmadikán már akár vizsga is lehet?

dec. 23. 16:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hogyhogy van olyan hallgató, aki Karácsonykor vizsgára készül? Hogy lehet ilyen szorgalmas valaki?
dec. 23. 16:06
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha a tanulmanyi es vizsgaszabalyzat nem tiltja, miert ne lehetne?
dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ha az adott képzési intézmény engedi, akkor szabad. Miért ne, ha munkanap? Nekem anno volt vasárnap vizsgám, sőt, este 21:00-kor kezdődő, nappali tagozatos előadásom.
dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tvsz nem tiltja, akkor nem tilos. Nekem például 2 vizsgám is lesz a jövő héten. :) És úgy készülhet valaki karácsonykor vizsgára, hogy mondjuk sok vizsgás tantárgya van, és legalább néhányhoz ezek közül olyan időpontokat hirdettek meg, ami az illetőnek nem jó (mert például másnap tudna vizsgázni valami másból). Van olyan, hogy sehogy nem lehet másképp úgy összeválogatni őket, hogy mindenre jusson elég idő, csak ha az ünnepek is tanulással telnek. Legalábbis én most így vagyok.
dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit ír a tvsz? Illetve Neptunban látod, hogy milyen időpontokra veheted fel az adott tárgyakból a vizsgákat. Általában több időpont közül is választhatsz.
dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet vizsgáztatni, amikor van idöpont. Ha a két ünnep között, akkor akkor, azok a napok is teljesen normális munkanapoknak számítanak.
dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne tilos? Munkanapokon lehet, csak ünnepnap nem
dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem olyan mint a munkahely. Csak szünnapokon nem lehet vizsgáztatni, de azon kívül bármikor lehet. Más kérdés, hogy nem nagyon szokás a két ünnep között vizsgát hirdetni, de elméletileg semmi nem tiltja.
dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Ma már ilyen "kabaré" egyetemek vannak. Nálunk volt olyan, hogy a tanár puszta szivatásból dec. 24-et és dec.31-et jelölte meg mint lehetséges időpont. Aztán old meg, főleg ha vidéki voltál és mentél volna haza...
dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
9-es: szerinted annyira jó volt az ilyen, vagy mi kifogásod van az ellen, ha nem szivatják a diákokat????
dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!