Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiszállítás lemondása eMAG-on?

Kiszállítás lemondása eMAG-on?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

eMAG-on leadtam egy rendelést amit easyboxba rendeltem, de később láttam egy helyet ahol fele annyiért adják és lemondtam a szállítást.


Ez azt jelenti, hogy töröltem a rendelést vagy csak azt, hogy el kell érte mennem valahova?



jan. 2. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
A válaszokat előre is köszönöm:)
jan. 2. 17:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapnod kellett valamilyen e-mailt az eseményről, ott lehet egyértelműbben fogalmaznak. Vagy ha profilból rendeltél, nézd meg a rendeléseid listájában milyen állapota van.
jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Törölt szállítást ír
jan. 2. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt már egyszer én is megcsináltam, de ugyanúgy kihozták a rendelést. Nem vettem át, mert én tényleg lemondtam, mert kiderült hogy mégsincs rá szükségem.

Ha viszont te úgy rendelted, hogy volt szállítási költsége azt követelni fogják rajtad ilyen esetben. Nekem nem volt szállítási költségem, mert bizonyos összeg felett volt a rendelésem összességében.

jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!