Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dunántúlon milyen gyárakat...

Dunántúlon milyen gyárakat ajánlanátok amihez van munkásszállás is? Lehetőleg olyan érdekelne, ami igényes szálló és munkakörnyezet.

Figyelt kérdés

(Debreceniek vagyunk, anyagi megfontolásból elhatároztuk nem fizetünk tovább albérletet,dkv bérletet, internetet).

Többet félre tudnánk tenni mint itt.

Itt születtünk mind a ketten, én 27-párom 30 éves. Nincsenek programok, a fizetés itt minimális, nagy a munkanélküliség.

Dunántúlon jobbak az anyagi lehetőségek bár igaz drágább az élet,viszont több kirándulni való hely van, mint itt az Alföldön (Nagyerdő, Békás-tó).

Mind a ketten dolgoztunk már gyárban.

Párom dolgozott már Jabilban,Densoban,NI Hungary Kft és RR Donelley-ben is.

Én dolgoztam eddig recepciósként panzióban és társasházban, Nestle csokigyárban és Globusban is.

Terv szerint először párom megy Dunántúlra, kitapasztalja milyen a szálló, munkatársak, munkakörnyezet utánna megyek én is. Szerintem 2 hét múlva az ember kap egy összképet milyen az ottani élet.

Albérletet biztosat a bizonytalanért nem akarom feladni, plusz 1 hónap a költözési idő.

Negatív kommentekre nem vagyok kíváncsi. Vélemények, tapasztalatok érdekelnének.

Bocsi kicsit hosszú lett, köszönöm ha segítesz! 🙂


jan. 3. 14:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!