Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig várjak vagy mit csinálj...

Meddig várjak vagy mit csináljak még?

Figyelt kérdés
Már december 31.-én elkezdtem minden nap videókat feltenni Tiktokra, és még mindig nem nézte meg senki, hiába taggelem be több szóval is és kommentelem és lájkolom más videóit és hozzászólásait.

jan. 4. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Tiktok? Szent ég... Nyilván a videóid témája is tömegtartalom, vagy gagyi fos. Magyarul a kutyát sem érdekli, mit tettél fel, ezért nem nézi meg senki. Felesleges tovább várnod, törölheted magad.
jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán értelmes tartalmat osztasz meg? Azóta meg kb. csak egy hét telt el. Mit vársz? Másoknak évekbe telik felépíteni egy jelentősebb követőtábort, rajtad kívül meg több millióan vannak így. Kezd el reklámozni legalább a környezetedben.
jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én például élvezem ezeket az élőben írogatós "követés visszamegy" tiktokos csírákat. Ezekből soha nem lesznek olyanok, akiknek a neve említésén bárki tudná, hogy kikről van szó, hiába követik őket több százezren.
jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!