Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek csinäljak ha...

Mit tegyek csinäljak ha rohadt ül lelassult az agyam?

Figyelt kérdés
jan. 5. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Előbb az okát kell keresni.


Túlhajszoltad magad?

Alkohol? Drog?

Vagy lehet vitaminhiány, vérszegénység, pajzsmirigy alulműködés, stb.

jan. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Depresszió?
jan. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sulyos depressziom van elbasztam a rohadas facebookom es nemtudom hogy hozzam helyre
jan. 5. 09:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljesen belebetegedtem nem tudok magamon segiteni a régi facemböl letiltottam minden ismerösöm aztän felfuggesztett EM csinältam egy ujat bejelöltem rajta a régi ismerosoket de belebolondultam ebbe a facebookba nem merek emberek köze menni mert Mindenkit letiltottam a régibol osszevissza nyomkodtam es Mindenki azthiszi hogy utalom alig tudok megszolalni olyan depressziós vagyok évekig Kinn dolgoztam külföldön tok egyedül es teljesen begolyoztam voltam Mär pszichiäternel de felirnak egy rakas gyogyszert amitöl egész nap alszok es nem segit a helyzetemen
jan. 5. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem jó szakinál vagy. Mielőbb válts! Olyat keress, aki a probléma gyökereit keresi és azon van, hogy megoldjátok együtt.


A gyógyszer adott helyzetekre, lenyugvásra jók lehetnek, de csak annak, aki teret ad önmagának fejben a gondolkodásra.


A többinek csak butító, stagnáló állapotot ad, de akár függőséget. (ami pénz nekik)

jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a problémam hogy Mindenkit letiltottam a facemböl es most Mindenki utal ezt hogy hozzam helyre?
jan. 5. 16:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Én hulye letiltottam par ismerösöm hogy ne lassanak Mintha felfuggesztettem volna a profilom de arrol elfelejtkeztem hogy vannak közös ismeröseink akik meg ottmaradtak igy ok lattak tokre beparaztam most csinältam egy uj facet de Mär evek Ota nem beszéltem egy rakas emberrel akikkel lathatalan voltam az ismeroseimet meg sikerült letiltani a régibol hogy egy uj facet csinäljak mert mar zavar h Mindenki olyan csunyan nezett ram a régibol nem. Oldhattam vissza oket mert egybol lattak volna h levoltak tiltva igy teljesen belezavarodtam volt akit feloldottam majd bejelöltem aztän letiltottam hogy csinäljak egy uj profilt mert nagyon sok Ismerös elol rejtve akartam maradni az meg eszbe se jutott ha csinalok egy uj profilt es bejelolnom a régi ismeroseim akik a régi facemen voltak lätni fogjäk hogy ujra ismerösök lettunk
jan. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!