Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért néznek ki ilyen jól a...

Miért néznek ki ilyen jól a fogorvosok?

Figyelt kérdés
Hála égnek nem járok sűrűn - most is fogkő levétel miatt mentem -, de akárhányszor dolgom van velük, mindig ilyen kb. herceg külsejű a fogorvos. Az előző fogorvosom, akihez tartoztam kb ilyen 35 volt és magas, kifejezetten jóképű, ráadásul okos/kedves :O:) egy fogam fàjt egész életembe és ő “kezelte”:) később elment sajnos máshova:( azóta kétszer voltam fogkő miatt és azok is ilyen random herceg-küllemű férfiak voltak. Másnak hasonló tapasztalat??

jan. 5. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább eltereli a figyelmet,úgyis mindenki félve megy hozzájuk.
jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem 5 forint egy orvosi egyetem, gazdag családból származnak, könnyű jól kinézni, ha van rá pénzük. Ha pedig nem pénzesen indítottak, megszedik magukat fogorvosként. Ez igaz a dokinőkre is, habár van, amelyik túltolja szoli, műarc stb.

2 perces munka 24e forintomba került s még sehol a vége.

jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több fogorvoshoz is volt szerencsém. Az egyik egy 120 kilós (!), loncsos hajú nő volt. A másik egy tűzfoltos keszeg pacák, a harmadik egy csendőr kedvességű, amúgy csinos nő.
jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztk-ban dolgozom,hát azért nem mindegyik van a toppon.Kövér,slampos,sőt hiányos fogazatút is láttam már.Persze vannak nagyon igényesek is.Meg talán magánrendelőkben jobban odafigyelnek az igényességre.
jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat :) Akkor nem törvényszerű a dolog ezek szerint. Mindenesetre, hiába a herceg külső, a fogamról nem tudta leszedni rendesen a fogkövet, nagyon érces maradt egy helyen. írtam is nekik, hogy szedjék le mert zavaró. Úgyhogy mégse vagyok úgy elájulva:) :D:D
jan. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!