Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez érdekes álom volt. Vajon...

Ez érdekes álom volt. Vajon mit jelent? Kérlek csak az irjon aki hisz ebben és tud segíteni.

Figyelt kérdés
Álmodtam egyszer olyat,hogy vége lett a világnak, felmentünk és Jézus várt minket. Sorba álltunk, és mindenkinek mondta hogy a mennybe vagy a pokolba kerül. Én és egy barátnőm kerültünk sorra, és mondta Jézus először hogy a pokolba megyünk. Nagyon sírtam.Amikor lenéztem a pokolba egy padon sok kínzóeszköz volt. Az ördög ott volt és nevetett, majd elkezdtem imádkozni a rózsafűzért amitől összeesett. Jézus szólt közbe hogy menjünk,kövessük őt. És felvezetett minket a mennybe, ahol gyönyörű kis falu volt emberekkel stb. Senkinek nem meséltem ezt, de lehet üzenet? Mit jelenthet?

jan. 5. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

"Vajon mit jelent?"


Azt, hogy az alváshoz kapcsolódó élletani funkciók lezajlottak a testedben.


"csak az irjon aki hisz ebben"


A valóság működése nem hit kérdése.

jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Ezotéria kategória... Ha olyan választ vársz.


Az álmok nem mások, mint a múlt és jelen dolgainak feldolgozása

Pl félelmek, rossz tapasztalat, lelki gondok, vágyak stb.


Üdv a valóságban!


Lélekben nem vagy rendben ez biztos. Ha vallásos vagy akkor okkal álmodsz szintén ilyet.

Félelem, lelkiismeret stb.


Gondolkodj el magadon és tisztázd, rendezd életed.

jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Az álmainkban olyan dolgok jelennek meg, amikkel napközben foglalkozunk, sokszor egymáshoz nem illő dolgok keverednek furcsa, szürreális konkextusban. A te esetedben ez azt jelenti, hogy a keresztény hit központi szerepet játszik az életedben, félsz a világvégétől, a haláltól és attól, hogy a helytelen cselekedeteid miatt elkárhozol, ezért jelentek meg ezek az álmodban is.
jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most eléggé vallásos nézetből írom a válaszom.

Ez egy csodálatos álom! Fel lehet fogni úgy is mint egy Isten által küldött kis személyes üzenet

Az ima által közelebb kerülsz Istenhez. Ezt jelentheti az hogy az ördög összeesett. És hogy az imával Istent választottátok, tehát nem kerültök pokolra. A te döntésed hogy hova kerülsz. Ha azt mondod, hogy köszi, neked nem kell Isten, akkor kerülsz a pokolba. A pokol az Isten nélküli állapot.

Valaki mondta, hogy egy jól elmondott Üdvözlégybe beleremeg a pokol. az imának hatalmas ereje van.

A menny meg lehet hogy úgy néz ki lehet hogy nem. Olyan hely, amit az Isten készített nekünk. Amit el se tudsz képzeli olyan gyönyörű. Lehet hogy neked ez a kis falu jelenti a gyönyört. Vagy esetleg valami régi emlék.

Bízz Jézusban és imádkozz!

Nekem is volt a mennyel kapcsolatos álmom még régebben. Szerintem nincsenek véletlenek.

jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

anonim 1


Nem hiszek a véletlenbe. Isten számtalanszor bebizonyította hogy velünk van. Isten üzenete nem hasonlitható semmihez… A szomorú az, hogy a lényegtelen dolgot vetted ki a mondandómból. Nem az a lényeg hogy mi az álom hanem az hogy mi a jelentősége! Kiállok a véleményem mellett, ne vedd rossz néven.

jan. 7. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem is véletlen.

Válaszolhatunk neked sokan és adhatunk érdemleges válaszokat is, de inkább keress és győződj meg magad az álmodról és annak jelentéséről.


Nem lesz semmilyen kínzóeszköz, pont elég szomorú lesz az ember a végleges halál és elveszés tudatától, látván, hogy valóban van egy tökéletes Isten, aki a bibliát szánta neked, hogy abból tudakolódj.


Olvasd, nagyon sokat tanulhatsz belőle, hidd el, megéri!


2 Timóteus 3:16-17


"A teljes Írás Istentől ihletett, és hasznos a tanításra, a feddésre, a megjobbításra, az igazságban való nevelésre; hogy az Isten embere tökéletes és minden jó cselekedetre felkészített legyen."

jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Isten számtalanszor bebizonyította hogy velünk van. "


Hogyne, persze.


"Isten üzenete nem hasonlitható semmihez"


Szerintem elég jól hasonlítható bármelyik másik meséhez, amit az emberiség eddig leírt.


"Nem az a lényeg hogy mi az álom hanem az hogy mi a jelentősége! "


A jelentőségével kezdtem.


"Kiállok a véleményem mellett, ne vedd rossz néven."


Ez nem vélemény, hanem delírium, tévképzet. Semmi egyéb.

jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gonoszak vagytok legtöbben és végtelenül egyszerűek, buták.

Tisztelet a kivételnek.

jan. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Heteske. Tudod mi az a delírium? Légyszi ne írj ekkora badarságokat, mert ezzel magadat járatod le.
jan. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!