Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek már belefáradtam?

Mit tegyek már belefáradtam?

Figyelt kérdés
Elegem van már mindenből. A családom folyton csak a hibám veszi észre. Ha takarítok és van valami hiba ki vannak akadva, de ha nem csinálok semmit akkor az is baj. Járok iskolapszichológushoz de nem érzem, hogy olyan komolyan venné mint én és nagyon keveset tudok járni. Mindenért elsírom magam általában van amikor magamba folytom. Sokat bántottak régebb is, most is. Egyébként versbe foglalom a rossz élményeim, és sokszor álomba sírom magam. Imádkozom, hogy reggel ne keljek fel és majdnem minden gondolatom az öngyilkosság. Anyámmal nem lehet beszélni nem venne komolyan. Senki nincs akinek elmondhatom mi bánt.
jan. 6. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem elmondhatod, ki vele, hidd el sokkal könnyebb lesz. Át tudom érezni, mert bár nem teljesen, de részben átéltem hasonlókat.
jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Változtass a körülményeiden amint csak lehetőséged lesz rá. (Értsd:költözz el, éld a saját életedet).
jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!